Marcin Pulik

MARCIN

PULIK

O SOBIE

O SOBIE

Marcin

Pulik

Ekspert żywienia w sporcie oraz specjalista treningu siłowego z ukierunkowaniem na hipertrofię mięśniową. Sędzia klasy międzynarodowej w sportach sylwetkowych. Od 2018 roku trener reprezentacji Polski PCA. Były zawodnik oraz wielokrotny medalista w kulturystyce klasycznej. Szkoleniowiec, założyciel MCA Training Center.

Pomagam sportowcom w realizowaniu ich sportowych celów niezależnie od dyscypliny sportowej. Pracuje z zawodnikami sportów sylwetkowych, zawodnikami sportów walki, zawodnikami strong man, lekkoatletami, piłkarzami i wszędzie tam, gdzie jedzenie i trening siłowy mają znaczenie!

Osobom trenującym amatorsko, pokazuję, jak stać się lepszą wersją siebie. Pomagam w powrocie do formy poprzez kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych, edukację oraz budowę poprawnych relacji z jedzeniem. Uczę, że aby być w formie nie musisz być na diecie, nie musisz rezygnować z tego co lubisz, wszystko czego potrzebujesz to ruch, zdrowe wybory żywieniowe i świadome wykorzystanie zasady 80/20.

Doświadczenie zdobyte w panelu sędziowskim, skutecznie wykorzystuję w pracy z zawodnikami, dzięki czemu rozwijają się we właściwym kierunku. 

Jako trener reprezentacji Polski mam na swoim koncie medale z Mistrzostw Europy oraz Świata.

Zanim pasja stała się moją pracą, startowałem czynnie jako zawodnik kulturystyki klasycznej, na swoim koncie mam wiele zdobytych medali. W 2017 roku po zwycięstwie w międzynarodowych mistrzostwach w Birmingham otrzymałem zaproszenie i możliwość startu w prestiżowych zawodach Super Series gdzie dane było mi stanąć na scenie wśród zawodowych kulturystów. 

Szkolenia to ostatni kamień milowy na mojej drodze. MCA Training Center szkoli w Wielkiej Brytanii!

Podstawową i najważniejszą wartością trenera, jest dostarczanie powtarzalnych rezultatów w pracy z klientem. Z kolei powtarzalność ta świadczy o wysokiej i przekrojowej wiedzy z zakresu wielu dziedzin oraz o umiejętnym posługiwaniu się wyżej wymienioną. Posiadanie wspaniałej sylwetki czy pojedyncze przypadkowe sukcesy nie świadczą o poziomie trenera. Natomiast powtarzalny (wielokrotny) rezultat jest namacalnym dowodem ogromnego doświadczenia, w tym przypadku połączenia wysokiego poziomu merytoryki z praktyką.

SPRAWDŹ MOJE EFEKTY

DOŚWIADCZENIE I WYNIKI

Jako zawodnik wielokrotnie stawałem na najwyższym stopniu podium w kulturystyce klasycznej. Starty w zawodach stały się znaczącym fundamentem mojej wiedzy i doświadczenia, które z powodzeniem wykorzystuje w pracy z zawodnikami. 

Na moim trenerskim koncie jest ponad setka zdobytych medali, w tym te z najważniejszych imprez takich jak Arnold Classic, Olympia, Mistrzostwa Europy czy Świata. 

Moi podopieczni łącznie zrzucili już ponad 5 ton tkanki tłuszczowej!

MISJA I WIZJA

Moją misją jest edukacja oraz pomoc sportowcom i ludziom dbającym o swoje zdrowie w realizowaniu ich celów sylwetkowych i sportowych.

Moim celem, jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród ludzi oraz uświadamianie sportowców, że można zdobywać medale nie płacąc za to zdrowiem. 

Wierzę, że zdrowie jest podstawową wartością w naszym życiu. Przy dobrym zdrowiu wszystko inne jesteśmy w stanie osiągnąć.

 

NEWSLETTER

Bądźmy w kontakcie

zapisz się na newsletter

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od MARCINPULIK.PL z siedzibą w Zgorzelcu newslettera zawierającego treści informacyjnych, marketingowych dotyczących portalu www.fitmakerfischer.com. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

PAKIET SILVER

PLATINUM

GOLD

SILVER