Nazywam się Marcin Pulik. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, doradcą żywieniowym, zawodnikiem kulturystyki klasycznej a prywatnie świeżo upieczonym tatą.

Od 15 lat związany jestem ze sportami siłowymi, aktywnie poszerzając swoją wiedzę oraz doświadczenie jako trener oraz zawodnik.

Pochodzę z Ornety, małej i bardzo malowniczej miejscowości na Warmii. Od niespełna dekady, mieszkam i pracuję w samym sercu Wielkiej Brytani, Londynie. Tutaj też, zdobyłem swoje kwalifikacje oraz wykształcenie. Specjalizuję się w kompleksowej opiece trenerskiej, tej bezpośredniej oraz online, co pozwala współpracować mi z osobami z przeróżych zakątków świata.

Z zamiłowania jestem kulturystą, lubię dobre kino, a dla relaksu gram na gitarze.

Sporty sylwetkowe, to pasja która zrodziła się 15 lat temu i była na tyle silna, że dzisiaj stała się sposobem na życie, czymś co jest nieodłączną częścią mnie.

Dzieki kulturystyce nauczyłem się cierpliwości, pokory i tego że ciężką pracą można osiągnąc wszystko. Moim celem jest motywowanie ludzi, pokazywanie im, że niemożliwe nie istnieje i że każdy może zmienić swoje życie na lepsze, bez względu na pochodzenie, wiek, narodowość czy status społeczny.

W życiu kieruje się zasadą, by każdego dnia być lepszą wersją siebie!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Marcin Pulik

Osiągniecia sportowe

2015 UK ONE -1 miejsce oraz overall

2015 Mistrzostwa Anglii Północnej -1 miejsce kategoria do 90kg

2015 BODYPOWER – 3 miejsce

2015 Finalista Mistrzowstw Wielkiej Brytanii

2016 Sugar CLASSIC – 2 miejsce (kwalifikacja do mistrzostw UK)